Karrier

Állásajánlatok, betöltendő pozíciók

Acélszerkezetek gyártása > Karrier

Budaörs Bitep Ipari parkban elhelyezkedő üzemeinkbe, kiemelt munkakörnyezetbe, többműszakos munkarendbe keresünk munkavállalókat.

CNC síklézer, CNC csőlézer gépkezelőket.

Feladatok: lézervágó gépek kezelése, alapanyagok előkészítése előre elkészített programok alapján.

Az alkatrészek kivágása, kész alkatrészek csoportosítása, előkészítése további feldolgozásra, anyagmozgatás targoncával, daruval.

Elvárások: jó probléma megoldó képesség, pontos, precíz munkavégzés, együttműködő képesség.

Középfokú végzettség és szakmai gyakorlat előnyt jelent, de nem feltétel.

Több műszakos munkarend, bejáráshoz saját gépkocsi szükséges.

Előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat, targonca- és darukezelői jogosítvány.

Bér: versenyképes bérezés

Érdeklődés: Juhász Zsolt üzemvezető
+36 (1) 999-7179
juhaszzs@kor-product.hu

CNC élhajlító gépkezelőket.

Feladatok: élhajlító gépek kezelése, kész alkatrészek csoportosítása, előkészítése további feldolgozásra.

Egy műszakos munkarend, bejáráshoz saját gépkocsi szükséges.

Előnyt jelent: szakmai gyakorlat